Pracuj z nami w IT

Aktualnie poszukujemy:

Do aplikowania użyj przycisku Aplikuj teraz lub wyślij swoje zgłoszenie na adres: jobs@lerta.energy

Remote Frontend Developer React Nr ref.: FDR/L/2022

Poznań/praca zdalna

Za co będziesz odpowiedzialny?
Szukamy programisty na stanowisko inżyniera oprogramowania frontend, który posiada doświadczenie w pray z Reactem i TypeScriptem. Będziesz odpowiedzialny za rozwoj aplikacji webowych dla klientów biznesowych oraz na nasz wewnętrzny użytek. Pracujemy w małych 4-6 osobowych zespołach i każda osoba ma realny wpływ na końcowy wynik zadań. Szukamy osoby z doświadczeniem oraz pasją, która jest chętna do ciągłego rozwoju swoich umiejętności oraz produktów, nad którymi pracuje. Nasz zespół System Development, do którego dołączysz, jest zawsze chętny do pomocy, więc będziesz mógł sprawnie zacząć pracę. Zespół Lerta jest umotywowany potrzebą poprawienia otaczającego nas świata przez optymalizację zużycia energii. Cechą wspólną całego zespołu Lerta jest chęć nauki i doskonalenia się, dzięki czemu cały czas bardzo szybko rośniemy i zdobywamy uznanie na rynku i w efekcie realizujemy wizję bardziej zielonej przyszłości. Dbamy również o pozytywną i przyjazną atmosferę w pracy oraz organizujemy regularnie spotkania intergracyjne, żeby lepiej się poznać i oderwać od codziennej pracy.

 Główne obowiązki:

  • rozwój aplikacji webowej dla klientów biznesowych
  • przygotowanie zadań technicznych na podstawie opisu funkcji
  • pisanie oprogramowania w językach TypeScript, Javascript

Drag and drop files here or Browse
Dozwolone są pliki w formatach .doc, .docx, .pdf, .odt. Załączone pliki nie mogą być większe niż 2MB.
Dozwolone są pliki w formatach .doc, .docx, .pdf, .odt, mp3, mp4, .jpg, .png. Załączone pliki nie mogą być większe niż 10MB.