Photon Energy

Młodszy serwisant elektrowni fotowoltaicznych

Electrical Praca mobilna na farmach fotowoltaicznych Poland

Obowiązki

  • Przeprowadzanie przeglądów, kontroli oraz serwisowanie farm fotowoltaicznych

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i wykonywanie doraźnych prac związanych z prawidłowym funkcjonowaniem farm fotowoltaicznych

  • Przygotowywanie protokołów i raportów z postępu prac dla kierownika technicznego

  • Zapewnianie najwyższych standardów BHP zgodnie z wymogami polskiego prawa

  • Monitorowanie pracy urządzeń na farmie fotowoltaicznej

  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami

  • Skuteczna komunikacja z klientami

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe (elektryka lub utrzymanie ruchu lub serwis lub energetyka)

  • Doświadczenie na farmach fotowoltaicznych lub wiatrowych jest mile widziane

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane o profilu elektrycznym

  • Uprawnienia SEP

  • Uprawnienia SEP E+D będą dodatkowym atutem

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Zdolności organizacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Wielozadaniowość oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność

  • Gotowość do sporadycznego pełnienia dyżurów w weekendy i święta zgodnie z harmonogramem

  • Płynna znajomość języka polskiego (C1)

  • Komunikatywny, średniozaawansowany język angielski (minimum A2)

Poszukujemy osób z lokalizacji:

  • Bydgoszcz, Gniezno, Piła

Nasza oferta

  • Udział w realizacji inwestycji przyjaznych środowisku zmieniających oblicze naszego kraju

  • Naukę od doświadczonych członków zespołu

  • Kulturę firmy opartą na zaufaniu i różnorodności

  • Pracę w szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę żywieniową

  • Karte sportową Medicover sport

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Narzędzia pracy, laptop, telefon komórkowy oraz samochod służbowy

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • 1 dzień CSR w roku poświęcony na działania wolontariackie lub inne ważne społecznie

O nas

W Photon Energy Group dokładamy wszelkich starań, aby każdy miał dostęp do czystej, taniej energii i wody. Wdrażamy technologie, które umożliwiają je dostarczać i pomagają w budowaniu dobrze prosperującego, zrównoważonego świata.

Jako spółka notowana na giełdzie, działamy w obszarze energii odnawialnej od ponad 15 lat, nasz zespół to ponad 400 pracowników na całym świecie. Grupa składa się z trzech głównych linii biznesowych: Photon Energy i Lerta, które oferują kompleksowe rozwiązania w zakresie energii słonecznej i energii odnawialnej, oraz Photon Water, dostarczający rozwiązania w zakresie czystej wody i rekultywacji dla wszystkich środowisk.

Kierujemy się naszymi wartościami. Nie tylko wierzymy w potencjał biznesowy czystej, zrównoważonej energii i wody, ale także jesteśmy zaangażowani we wspieranie kultury innowacji, bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju, społeczności, wydajności i uczciwości wśród naszych pracowników w ramach naszego dalszego rozwoju.

If you are interested in the position and fulfil the above requirements, we would love to hear from you.

* Name
* Email
* Phone Number
Earliest Starting Date
Salary Expectation
Optional Message

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy policy and Terms of service apply

Rozumím